Miski WC – innowacje roku 2018!

Dzisiaj, gdy ktoś modernizuje łazienkę i chce to zrobić tanio, praktycznie zawsze wybiera kompakt WC. Natomiast czy rozwiązanie tańsze jest rowiązaniem lepszym. Osobiście myślę, że lepiej jest wydać więcej i prócz praktyczności cieszyć się także piękną estetyką.
Dzisiejsze miski WC charakteryzują się dużą stabilnością, wytrzymałością a także prostym montażem. Świetnie pasują do łazienek klasycznych, jak także tych urządzonych w trendzie modernistycznym. Z racji na różnorodne kształty i odmienny design każdy może znaleźć rozwiązanie dopasowane do jego potrzeb a także preferencji. System pozwala na oszczędność wody nawet 30% oraz proste sprzątanie bez użycia silnych specyfików chemicznych, dzięki czemu dbamy o środowisko a także zmieniamy nasz styl życia na proekologiczny. To nowe bezkołnierzowe rozwiązanie spełnia wymagania klientów zwłaszcza dbających o czystość łazienki. Na rynku możemy spotkać różne typy misek a także klawiszy spłukujących. Samą pokrywę stelaża możemy dowolnie wykończyć zgodnie z aranżacją wnętrza toalety. Wnętrze misy WC bardziej przypomina łatwą do utrzymania w higienie umywalkę czy bidet, aniżeli znane nam dotychczas misy WC. Jest to rozwiązanie szczególnie rekomendowane do mieszkań modernistycznych. Sprawdzi się również w wnętrzach o średnim metrażu, ponieważ optycznie zwiększa powierzchnię. Z racji na brak styczności z podłożem sprzątanie toalety jest dokładniejsze, prostsze i przebiega sprawniej. Opisując deski nie mogliśmy zapomnieć deskach samoopadających. To rozwiązanie staje się aktualnie standardem oraz wykorzystywane jest w większości przypadków. Wolnoopadająca deska sprawia, iż nie trzeba martwić się kłopotliwy hałas powiązany z uderzeniem klapy o muszlę. Starczy delikatnie popchnąć, aby deska zamknęła się sama, cichutko oraz bezpiecznie!

Miski toaletowe bezrantowe to najnowsze osiągnięcie stylistów aranżacji toalet, które zdobywa coraz większą popularność. Z uwagi na brak kołnierza i innych niepożądanych wgłębień w ceramice Misa WC jest bardzo prosta do utrzymania w czystości.
Nowoczesna miska WC wisząca stanowi wyposażenie nowoczesnej a także w pełni ergonomicznej łazienki. Jej mocna bryła ma minimalistyczną linię, odpowiadającą aranżacji właściwej ze aktualnymi trendami. Miska WC dedykowana jest do umocowania na ścianie, przez co posiadasz swobodny dostęp do posadzki – to ułatwia utrzymanie jej w higienicznej czystości. Brak otworów montażowych, a co za tym idzie zakamarków sprawia, iż utrzymanie higieny jest jeszcze prostsze. Dobry projekt w połączeniu z najwyższym poziomem higieny to jedynie niektóre korzyści płynące z bezrantowej miski wc. Miski WC są umieszczane na ścianie. Spłuczka jest zamaskowana w instalacji podtynkowej, a widoczny jest wyłącznie przycisk spłukujący. Dużą zaletą podwieszanych misek WC jest to, iż niezwykle łatwo jest wyczyścić ziemię pod toaletą. Ponadto można ją zamontować na wyższej wysokości, dzięki czemu są wygodnym rozwiązaniem dla osób wysokich Miska wc bez kołnierza to przede wszystkim ogromny krok w kierunku dbałości o czystość. Wszyscy wiemy, że toaleta, a zwłaszcza wucet to zgromadzenie bakterii. Kołnierz w wc utrudnia gruntowne mycie oraz zdezynfekowanie tej części miski, jaka jest niewidzialna dla oka, a w której gromadzi się najwięcej zanieczyszczeń. Odpowiedni płyn oczyszczający a także szczotka niewątpliwie uproszczą oczyszczenie powierzchni, do jakich można łatwo dotrzeć. Niestety pod kołnierzem znajdują się takie miejsca, jakich nie wyczyści nawet szczotka – ze względu na trudny dostęp. Kołnierz w misce wc ma za zadanie zapobiegać wylewaniu się wody podczas spłukiwania, a także usprawniać jej rozprowadzanie. Woda wpływa pod kołnierz i w zależności od ilości jej wykorzystania, spłukuje wyłącznie część miski. Ten nieregularny przepływ sprawia, że brud nazbierany pod kołnierzem jest niemożliwy do usunięcia. Natomiast miska bezkołnierzowa, nazywana również bezrantową ma profesjonalne, wyprofilowane kanały (wycięcia), jakie gwarantują swobodny przepływ wody po całym obszarze wc. Woda przepływa przez kanał i proporcjonalnie spłukuje wc nie pozostawiając w nim żadnych zanieczyszczeń.

You may also like...