Ile kosztuje kabina robiona na wymiar?

Łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń w całym zaciszu domowym. To tu każdy zrzuca z siebie ubrania i oddaje się relaksującym kąpielom po ciężkim dniu pracy. To tu wykonuje się dźwięki ulubionych piosenek i utworów muzycznych oraz korzysta z przywileju, że jest się sam na sam ze sobą. Dzięki temu można realizować się wokalnie. Jeśli chcesz, aby kabina prysznicowa była całkowicie spersonalizowana pod Twoje potrzeby sprawdź, ile kosztuje kabina robiona na wymiar.

kabina na wymiar

Rodzaje kabin prysznicowych

Rodzajów kabin prysznicowych jest wiele, ale podstawowy podział wyróżnia kabiny przyścienne i narożne. W zależności od tego, jaką przestrzeń mamy do dyspozycji, tym mamy większe pole do popisu. Tym samym, kabiny narożne idealnie odnajdą się w mniejszych łazienkach, gdzie tego miejsca mamy zdecydowanie mniej. Czasem może zdarzyć się, że marzenie o kabinie prysznicowej legnie w gruzach, gdyż rozmieszczenie pomieszczenia uniemożliwi nam jej montaż.

W takiej sytuacji warto skorzystać z możliwości, jaką daje nam rynek sanitarny i skorzystać z opcji wykonania kabiny na wymiar Radaway. Cena zakupu będzie uzależniona od materiału, z jakiego zostanie wykonany produkt. Najczęściej proponowanym materiałem jest szkło hartowane, które jest dość trwałe i odporne na zarysowania. Dzisiejszy rynek daje również możliwości nadruku na szkle, co dodatkowo będzie miało wpływ na ostateczną cenę wykonania kabiny.

Gdzie można zamówić kabinę prysznicową na wymiar?

Większość producentów daje nam możliwość dopasowania kabin do niestandardowych wymiarów. W przypadku, gdy aranżacja łazienki wymaga spersonalizowanych rozwiązań, można skorzystać z różnego rodzaju konfiguratorów, które są dostępne na stronach producenta. Dzięki temu kabina prysznicowa będzie mogła stanąć w takim miejscu, gdzie zaplanujemy. Rozwiązanie to jest na tyle praktyczne, że daje nam również możliwość wyboru wycięcia na rury czy odpowiedniego dopasowania wysokości do skosu na poddaszu. To właśnie w tych łazienkach najczęściej pojawia się problem związany z montażem standardowych kabin.

Przy korzystaniu z opcji konfiguratora na stronie producenta, można dopasować swój projekt do indywidualnych potrzeb. Podanie przybliżonych wymiarów kabiny zbliży nas orientacyjnie do informacji odnośnie ceny zamówienia. System wskaże wszystkie dostępne i możliwe opcje, co zdecydowanie ułatwi dokonanie wyboru. Natomiast wizualizacja na stronie internetowej pokaże nam, jak będzie wyglądał efekt końcowy, co zdecydowanie ułatwi wybór.

Istotną informacją może okazać się fakt, że wraz z kabiną konieczne jest zamówienie drzwi prysznicowych na wymiar. W związku z tym, że kabina będzie posiadać niestandardowy, wymiar bardzo ważne jest, aby drzwi były dopasowane do niej w każdym calu. Nie mogą one przepuszczać wody oraz muszą być na tyle praktyczne, aby nie utrudniały wyjścia, ani wejścia do kabiny. Nie jest to jednak żaden problem, ponieważ w kilku krokach można sprostać wszystkim oczekiwaniom i założeniom.

You may also like...